Štěňata / Puppies

Další štěňátka plánujeme na zimu 2017/2018
We plan our next puppies for winter 2017/2018

father
mother
info comming soon
HADLEY Fortuna Moravia
Hadley
2x BEST STANDARD SCHNAUZER
4x REGIONAL CLUB WINNER
BIS on Schnauzer specialty 2017
4x CKS, 2x res.CKS, 1x res.CAC
1x CAC CR, 1x CAC SK, 1x CACIB

HD: A (0/0), thyroid normal,
DNA DCM Normal
Coursing licencevlajka czINFORMACE O PRODEJI ŠTĚNĚTE

Naše chovatelská stanice nabízí štěňata středních kníračů pepř a sůl. Všechna štěňata jsou s průkazem původu, který je zaregistrovaný u FCI - Federation Cynologique Internationale. V průkazu původu jsou uvedeny 4 generace předků. Exportovaná štěňata mají samozřejmě FCI Export pedigree. Štěňata jsou k odběru od 7-8 týdnů věku, jsou preventivně odčervená, čipovaná a očkovaná. Při odběru je štěně předáno novému majiteli s kupní smlouvou, očkovacím průkazem, podrobnými informacemi o jeho krmení a péči.

Naše štěňata jsou odchována v rodině s maximální možnou péčí. Snažíme se štěňata zvykat na různé situace, zvuky a prostředí. Pokud počasí dovolí, mají štěňata k dispozici velký travnatý výběh na zahradě.

INFORMACE PRO VÁŽNÉ ZÁJEMCE

» Pokud jste se nás rozhodli kontaktovat, napište prosím něco bližšího o sobě, kde žijete (rodinný dům nebo byt), jaké máte zkušenosti se psy, proč máte zájem o středního knírače.
» Na e-maily a sms s pouhým dotazem na cenu štěněte NEODPOVÍDÁME!!!
» Uvítáme osobní návštěvu chov. stanice. Můžete se sami přesvědčit, kde štěňata budou vyrůstat nebo již vyrůstají.
» Štěně si lze zamluvit buď osobně, nebo podle fotografie. Štěňata fotíme ode dne narození, a to pravidelně každý den. Fotografie jsou dávány na web a aktualizovány každý den. Budoucí majitelé tak mohou vidět, jak štěňata rostou, případně si štěně podle fotek vybírat.
» Při rezervaci Vašeho štěněte požadujeme rezervační poplatek ve výši 25%. Při odběru štěněte je rezervační poplatek odečten od konečné ceny štěněte. Pokud zájemce o štěně zruší rezervaci, poplatek za rezervaci zůstává chovateli a nebude zájemci vrácen.
» Veškeré podrobné informace o rodičích, jejich fotografie a rodokmeny najdete zde na webových stránkách. Kopie rodokmenů můžeme také poslat.
» Upřednostňujeme zájemce o chov a výstavy, ale není to podmínkou.
» Rádi pomůžeme s úpravou, vystavováním a uchovněním.
» V případě zájmu můžeme zajistit ke štěněti kompletní výbavu do začátku (pelíšek, misky, obojek, krmivo, atd.)
Flag GBINFORMATION ABOUT SALE

Our kennel offers puppies of Standard Schnauzer pepper and salt. All puppies are with pedigree, which is registered with the FCI - Federation Cynologique Internationale. In the pedigree is shown 4 generations of ancestors. Of course, exported puppies have FCI export pedigree and International certificate of vaccination - Pet Passport. Puppies are preventive dewormed, they have tattoo and vaccinated. At the request of the new puppy owner can identify chip (surcharge). We provide on request a CD with photos of litter.

Our puppies are raised in a family with the greatest possible care. We try to puppies to get used to different situations, sounds and environments. If weather permits, puppies have available to a large grassy enclosure in the garden.

INFORMATION FOR SERIOUS APPLICANT

» If you decide to contact us, please write something more about yourself, where you live (family house or apartment), what is your experience with dogs, why you are interested in standard schnauzer. If you are interested in breeding, exhibition or sports.
» I don't respond!!! to e-mails and SMS with ONLY asking for the price of puppy.
» Puppy you can book the in person or according photo. I take pictures of puppies from their birth, and it regularly every day. Photographs are given on the web site and updated every day. Future owners can see how the puppies grow.
» Price depends on the quality of each puppy.
» When booking your puppy we require a deposit. A puppy is not reserved until we receive your deposit.
» All details of parents, their photos and pedigrees can be found here on the website. Can I send copies of pedigrees.
» We prefer people interested in breeding and exhibition, but is not required.

AIR TRANSPORT

» It is possible to deliver your puppy by air. We export to all countries.
» Air transport takes place at 9 to 12 weeks old puppy. This depends on the veterinary conditions of the country where the puppy travels.
» Price per puppy must be paid before his flight departure.
» Once a final estimate of shipping costs is known, these costs must be paid prior to shipping.| Autor: administrator | Vydáno dne 16. 09. 2013 | 5314 prectení |

 

Tento web site byl vytvoren prostrednictvím phpRS - redakcního systému napsaného v PHP jazyce.
Copyright © 2004 - 2017 Fortuna Moravia Kennel :: Created by Bergmann design :: výmena odkazu :: Tvorba webových stránek

Antispam.er.cz